Aleš Novotný Stavební úpravy

Provádíme rekonstrukce staveb, fasády a stavební úpravy dle přání zákazníka.
Spolupracujeme s firmami přes vodu, topení a plyn, elektroinstalace.

Již více než

15 let v oboru

Rekonstrukce staveb

Rekonstrukce staveb je proces, při kterém se obnovuje nebo mění starší stavba, aby splňovala nové požadavky nebo normy.

Rekonstrukce může zahrnovat například změnu dispozice, zateplení, výměnu oken, opravu fasády, instalaci nových zařízení nebo zlepšení energetické účinnosti.

Rekonstrukce může být motivována různými důvody, jako je zvýšení hodnoty nemovitosti, zlepšení kvality bydlení, snížení nákladů na provoz nebo ochrana kulturního dědictví.

Fasády

Fasády mohou být kontaktní nebo bezkontaktní, omítnuté nebo bezomítkové, zavěšené nebo předezděné. Fasády ovlivňují vzhled, izolaci, vlhkost, zvuk a trvanlivost budov. Kontaktní fasády jsou nejrozšířenějším způsobem opláštění domů v České republice. Tyto fasády se dále dělí na zavěšené nebo předezděné. Jako tepelně-izolační materiál se používá minerální vlna nebo polystyren. Takový typ fasády pak samozřejmě vyžaduje finální zakončení v podobě omítky. Bezkontaktní fasády se nedotýkají obvodových zdí a jsou bezomítkové. Mezi zavěšenou fasádou a domem se vytvoří vzduchová dutina, která umožňuje přirozený odvod vlhkosti. Proto se tomuto typu fasády říká také odvětrávaná. 

stavby novotný 1
stavby novotný 2
stavby novotný 2
stavby novotný 3

Stavby a rekonstrukce

Aleš Novotný

Volejte

725 785 100

Provozní hodiny

Pondělí – Pátek 7:00-17:00